Diagnostyka komputerowa elektroniki samochodowej

USŁUGI

Serwis klimatyzacji

Klimatyzacja jest super i używamy jej nawet nie myśląc co to jest serwis klimatyzacji. Poszukiwania fachowca od klimy zaczynają się gdy naciskasz A/C i to wspaniałe chłodne powietrze w upalny dzień nie jest takie do końca chłodne jakbyś oczekiwał, lub gdy włączysz nawiew i klimę a zapach w aucie jest nieprzyjemny.

Czytaj więcej »
BLOG

O nas

Warsztat samochodowy JH AUTO działa nieprzerwanie do wielu lat. Doświadczenie zdobyte przy przeglądach i serwisie tysięcy samochodów pozwala nam rozwiązywać większość problemów z pojazdami naszych klientów.

Czytaj więcej »

Ważna informacja

Drodzy klienci nie oczekujcie od nas natychmiastowego potwierdzania diagnoz problemów z Waszym pojazdem postawionych przez Was na podstawie informacji zawartych w Google.

Szanujemy wiedzę zgromadzoną w tej wyszukiwarce i także często z niej korzystamy. Niestety wyszukiwarka nie jest jeszcze w stanie zajrzeć do Waszego auta i zweryfikować problem, a my to robimy.

Oczywiście każde sprawdzenie pojazdu wymaga czasu i jeśli nie umówicie się wcześniej to często nie potrafimy Wam pomóc od ręki na miejscu.

Dziękujemy za zrozumienie.