O nas

Warsztat samochodowy JH AUTO działa nieprzerwanie do wielu lat. Doświadczenie zdobyte przy przeglądach i serwisie tysięcy samochodów pozwala nam rozwiązywać większość problemów z pojazdami naszych klientów.

W latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku gdy nasz warsztat samochodowy rozpoczynał działalność, polski rynek motoryzacyjny został zalany pojazdami produkowanymi za granicą. Wiele z tych samochodów było w stanie technicznym wymagającym interwencji fachowej obsługi. Popyt na specjalistyczną mechanikę samochodową wzrastał z dnia na dzień i dzięki temu mogły powstać i funkcjonować małe profesjonalne warsztaty samochodowe.

Jesienią 1993 roku powstał nasz warsztat JH AUTO i dzięki fachowemu podejściu do serwisu samochodów i rzetelnej obsłudze klienta działa do dnia dzisiejszego.

Początkowo specjalizowaliśmy się w naprawach układów elektronicznych, sterujących wtryskiem benzyny, oraz instalacjach systemów alarmowych. Z czasem oferta naszych usług była coraz szersza.

Obecnie, naprawa samochodu dla naszych specjalistów nie stanowi problemu. W większości przypadków jesteśmy w stanie wykonać pełny zakres napraw samochodów osobowych i dostawczych. Od stycznia 1996 roku pracujemy w specjalnie przygotowanym warsztacie przy ul. Cmentarnej 4.

Przez wiele lat świadczenia usług dla naszych klientów i dbałości o ich wysoką jakość nawiązaliśmy współpracę z liderami rynku dostaw części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do samochodów.

Naszymi partnerami są między innymi: AUTO PARTNER, ELIT, INTER CARS.

Udzielamy pełnej gwarancji na wykonane prace.

Prowadzona baza danych napraw pozwala na eksploatowanie samochodu w sposób bezproblemowy dla jego właściciela.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze samochodów dla firm.

JH AUTO- POWIERZASZ SWÓJ SAMOCHÓD PROFESJONALISTOM.

Ważna informacja

Drodzy klienci nie oczekujcie od nas natychmiastowego potwierdzania diagnoz problemów z Waszym pojazdem postawionych przez Was na podstawie informacji zawartych w Google.

Szanujemy wiedzę zgromadzoną w tej wyszukiwarce i także często z niej korzystamy. Niestety wyszukiwarka nie jest jeszcze w stanie zajrzeć do Waszego auta i zweryfikować problem, a my to robimy.

Oczywiście każde sprawdzenie pojazdu wymaga czasu i jeśli nie umówicie się wcześniej to często nie potrafimy Wam pomóc od ręki na miejscu.

Dziękujemy za zrozumienie.