Diagnostyka komputerowa elektroniki samochodowej

Nowymi samochodami sterują skomplikowane komputery. Często dla użytkownika, informację o problemie udostępniają w skromnej formie świecącej się lampki na desce rozdzielczej.

W celu rozszyfrowania komunikatu należy wykonać diagnostykę komputera pojazdu poprzez wpięcie specjalistycznego komputera BOSCH KTS i odczytanie informacji o występującym problemie.

Operacja ta, przez użytkowników aut oraz serwisantów często potocznie nazywana jest diagnostyką komputerową lub po prostu podłączeniem komputera.

Jeśli potrzebujesz wykonać taką procedurę zapraszamy do naszego warsztatu.

Ważna informacja

Drodzy klienci nie oczekujcie od nas natychmiastowego potwierdzania diagnoz problemów z Waszym pojazdem postawionych przez Was na podstawie informacji zawartych w Google.

Szanujemy wiedzę zgromadzoną w tej wyszukiwarce i także często z niej korzystamy. Niestety wyszukiwarka nie jest jeszcze w stanie zajrzeć do Waszego auta i zweryfikować problem, a my to robimy.

Oczywiście każde sprawdzenie pojazdu wymaga czasu i jeśli nie umówicie się wcześniej to często nie potrafimy Wam pomóc od ręki na miejscu.

Dziękujemy za zrozumienie.